Vakantie

Single reis

Alleen op reis gaan is natuurlijk minder sfeervol, dan in gezelschap met anderen. Toch is de stap groot om alleen op groepsreis te gaan. Als iedereen al iemand meeneemt is het lastig om ertussen te komen. Daarom organiseren wij een echte single reis waarbij minimaal 50% van de groepsreizigers alleen op reis is. Doordat een groot deel van de reizigers alleen op reis is krijg je veel sneller aansprak van groepsgenoten. Het leuke is zelfs dat je vooraf al online kan kennismaken met andere single reizigers. Je hebt zo meteen al een idee in wat voor een leuke groep je terecht gaat komen.

Groepsreizen Canada met leeftijdsgenoten

De betoverende natuur van Canada is natuurlijk een ervaring om nooit te vergeten. Het is een bestemming die bij veel reizigers op het verlanglijstje staat. Alleen wil je niet zo graag zo’n reis gaan maken in je eentje. Gelukkig kan je een single reis boeken waarbij je op een betaalbare manier met leeftijdsgenoten op reis gaat. Je legt zo sneller contacten en je beleefd Canada op een unieke manier. Onze groepsreizen Canada zijn niet voor niets populair. Op een avontuurlijke manier kan je van de prachtige natuur gaan genieten en kennismaken met één van de grootste landen ter wereld. Tijdens onze groepsreizen Canada krijg je ook voldoende vrijheid om zelf kennis te maken met het land. Niets is verplicht en toch worden er elke dag leuke activiteiten georganiseerd om samen het land te gaan ontdekken. Dit alles op een avontuurlijke manier zoals je van onze groepsreizen gewend bent.

Comments are closed.

Powered by: Wordpress